Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TÄRNING, Lars (född 1945): "Bourgogne", signerad och daterad -13, skiktmåleri på pannå, 41x28 cm
252060
2014-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här