Lars Tärning målning

Lars Tärning målning
Lars Tärning målning
Lars Tärning målning
Lars Tärning målning
Lars Tärning målning
Lars Tärning målning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÄRNING, Lars (född 1945): "Bourgogne", signerad och daterad -13, skiktmåleri på pannå, 41x28 cm

252060

2014-06-12