Byrå med stenskiva
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, med huggen stenskiva, fanérad i flertalet träslag, beslag i mässing,höjd 86, 110x87 cm
Nyckel saknas, torrsprickor, fanerskador, skivan med smärre nagg
252070
2014-06-11