Astri Bergman-Tube grafik

Astri Bergman-Tube grafik
Astri Bergman-Tube grafik
Astri Bergman-Tube grafik
Astri Bergman-Tube grafik
Astri Bergman-Tube grafik
Astri Bergman-Tube grafik
Astri Bergman-Tube grafik
Astri Bergman-Tube grafik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (3 mappar) Landskap, signerade och numrerade, ca 21 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera, oramade, i mappar

Fläckar, hanteringsveck, ej genomgångna

252080

2014-06-13