Astri Bergman-Tube grafik
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (3 mappar) Landskap, signerade och numrerade, ca 21 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera, oramade, i mappar
Fläckar, hanteringsveck, ej genomgångna
252080
2014-06-13