Spegel
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, Louis XV-stil, 1900-tal, pastellage, fasettslipat spegelglas, förgylld och bronserad dekor, etikettmärkt Ludv Friberg spegel och ramfabrik Drottninggatan 84 Stockholm 102x58 cm
Sprickor och lagningar, slitage
252085
2014-06-11