Taburetter nyrokoko

Taburetter nyrokoko
Taburetter nyrokoko
Taburetter nyrokoko
Taburetter nyrokoko
Taburetter nyrokoko
Taburetter nyrokoko
Taburetter nyrokoko
Taburetter nyrokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 2 st, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, sitthöjd 51 cm

Slitage, skador

252134

2014-06-12