Supkalkar supkopp silver

Supkalkar supkopp silver
Supkalkar supkopp silver
Supkalkar supkopp silver
Supkalkar supkopp silver
Supkalkar supkopp silver
Supkalkar supkopp silver
Supkalkar supkopp silver
Supkalkar supkopp silver
Supkalkar supkopp silver
Supkalkar supkopp silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUPKALKAR, 2 st., 1826 och 1809, svisselerad dekor, höjd 11,5-12 cm, SUPKOPP, med handtag, 1809, silver, vikt ca 90 g

Supkopp med omfattande skador/bristningar, kalkar med lagningar, bucklor, mynningskant sned

252140

2014-06-15