Monica Lortentzon olja

Monica Lortentzon olja
Monica Lortentzon olja
Monica Lortentzon olja
Monica Lortentzon olja
Monica Lortentzon olja
Monica Lortentzon olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LORENTZON, Monica (född 1940): Sommarlandskap med vitt hus, signerad M Lorentzon, olja på duk, 41x33 cm

252144

2014-06-12