Salongsbord nyrokoko valnöt

Salongsbord nyrokoko valnöt
Salongsbord nyrokoko valnöt
Salongsbord nyrokoko valnöt
Salongsbord nyrokoko valnöt
Salongsbord nyrokoko valnöt
Salongsbord nyrokoko valnöt
Salongsbord nyrokoko valnöt
Salongsbord nyrokoko valnöt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, valnötsfanér, på pelarfot med rikt skuren dekor, oval skiva, med glasskiva, höjd 68, 98x68 cm

Solblekt skiva med smärre fanerskador, glasskivan med nagg

252160

2014-06-12