Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BACHMANN, Minna (aktiv 1860-1887): tillskriven, Alplandskap, signerad Bachmann, olja på duk, 53x90 cm
Smärre krackeleringar, visst slitage efter ramtryck
252162
2014-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här