Klubbat för:
18 000 SEK
4 000 SEK
GLASSERVIS, 26 dlr, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-tal, graverad och förgylld dekor, bestående av: 8 vinglas, 7 selterglas, 6 sherryglas, 5 snapsglas, varierande storlek
252168
2014-06-19