Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

BOKSKÅP, 2-delat, 1800-talets andra hälft, biedermeier, fanérat i valnöt, bakomliggande inredning i form av hyllplan, nederdel med hyllplan samt lådor, höjd ca 234, 104x48 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Mindre torrspricka, senare beslag, nyckel med lagning

252172

Päivämäärä:

2014-06-12