Bokskåp
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
BOKSKÅP, 2-delat, 1800-talets andra hälft, biedermeier, fanérat i valnöt, bakomliggande inredning i form av hyllplan, nederdel med hyllplan samt lådor, höjd ca 234, 104x48 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Mindre torrspricka, senare beslag, nyckel med lagning
252172
Päivämäärä:
2014-06-12