Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 4 st., 1960-tal, fanérad ek, K-E Kullén Bodafors, bordets höjd 73, 84x total längd 242 cm
Bordets med smärre ytskador, stolarnas fyllning torkad
252183
2014-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här