Matbord och stolar 1960-tal Bodafors

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 4 st., 1960-tal, fanérad ek, K-E Kullén Bodafors, bordets höjd 73, 84x total längd 242 cm

Bordets med smärre ytskador, stolarnas fyllning torkad

252183

2014-06-13