Spegellampetter gustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, träskuren, förgylld och bronserad dekor av bl a rosor, ljusarmar i mässing, höjd ca 35 cm

252188

2014-06-12