Olle Nyman glasskulptur

Olle Nyman glasskulptur
Olle Nyman glasskulptur
Olle Nyman glasskulptur
Olle Nyman glasskulptur
Olle Nyman glasskulptur
Olle Nyman glasskulptur
Olle Nyman glasskulptur
Olle Nyman glasskulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NYMAN, Olle (1909-1999): Skulptur, armerat glas, signerad O Nyman, höjd exklusive stensockel 35 cm
Proveniens: Gallerist Alf Holm, Malmö

Signatur sliten

252189

2014-06-12