Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets mitt, Karl-Johan, fanér i mahogny, tvådelat, höjd 151 cm, 56x93 cm

Smärre slitage, torrsprickor, smärre fanérbortfall

252200

2014-06-13