Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-talets mitt, Karl-Johan, fanér i mahogny, tvådelat, höjd 151 cm, 56x93 cm
Smärre slitage, torrsprickor, smärre fanérbortfall
252200
2014-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här