C. Stojanow olja på duk

C. Stojanow olja på duk
C. Stojanow olja på duk
C. Stojanow olja på duk
C. Stojanow olja på duk
C. Stojanow olja på duk
C. Stojanow olja på duk

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

STOJANOW, C (Polen/Ryssland omkring 1900): Vinterlandskap med figurer, signerad C. Stojanow, olja på duk, 91x125 cm

Ytslitage, färgbortfall

252207

2014-06-14