Soppslev silver
2014-06-12
252231
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SOPPSLEV, silver, 1800-tal, otydliga stämplar, svarvat skaft i trä, benknopp
Slitage, ngt löst skaft, en gravyr