Anders Åberg Stockholm modell

Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell
Anders Åberg Stockholm modell

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ÅBERG, Anders (född 1945): "Stockholm i Norden", signerad Anders Åberg, utförd år 2000, trämodell/väggobjekt, bemålad, ca 230x230 cm exklusive paneldelar, lösa kulissdelar

Smärre skador

252264

2014-06-20