Anders Åberg Stockholm modell
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ÅBERG, Anders (född 1945): "Stockholm i Norden", signerad Anders Åberg, utförd år 2000, trämodell/väggobjekt, bemålad, ca 230x230 cm exklusive paneldelar, lösa kulissdelar
Smärre skador
252264
2014-06-20