Oljemålning med landskapsmotiv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad A Lewis, bergslandskap, olja på duk, 36x53 cm

Duklagningar

252271

2014-06-12