Fredrik Friesendahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FRIESENDAHL, Fredrik (1891-1984): Kustvy med segelbåt, signerad och daterad Fredrik Friesendahl 48, olja på pannå, ca 20,5x14 cm

252286

2014-06-13