Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
FRIESENDAHL, Fredrik (1891-1984): Kustvy med segelbåt, signerad och daterad Fredrik Friesendahl 48, olja på pannå, ca 20,5x14 cm
252286
2014-06-13