Knut Jansson oljemålning

Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JANSSON, Knut (1882-1966): Fransk landskapsvy, signerad och daterad Knut Jansson 51, olja på duk, ca 27x35 cm

252289

2014-06-13