Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PRUDNIK, Jack (född 1914): Kungliga Operan i Stockholm, signerad Prudnik, olja på duk, 51x61 cm
252294
2014-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här