Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOK, Roland Svensson: "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade och numrerade Roland S, 356/400, 19x13 cm, och fyra dagböcker i faksimilutgåva, 1990

252310

2014-06-13