Roland Svensson
2014-06-14
252312
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOK, Roland Svensson: "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade och numrerade Roland S, 357/400, 19x13 cm, och fyra dagböcker i faksimilutgåva, 1990