Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIND, Axel (1907-1984): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 47x109 cm

252316

2014-06-13