Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LIND, Axel (1907-1984): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 47x109 cm
252316
2014-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här