Bors Zats blandteknik

Bors Zats blandteknik
Bors Zats blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZATS, Boris (född 1968): Hamnbild, signerad Boris Zats 1999 Stockholm, blandteknik,

Smärre skador

252339

2014-06-13