Maritn Åberg oljemålning

Maritn Åberg oljemålning
Maritn Åberg oljemålning
Maritn Åberg oljemålning
Maritn Åberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅBERG, Martin (1888-1946): Landskapsbild, signerad och otydligt daterad Martin Åberg 1918, 1920-tal, olja på pannå, 26x36 cm

252343

2014-06-13