Spelbord mahogny
2014-06-13
252367
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd 79, 86x44 cm
Slitage, skiva med större torrsprickor, fuktfläckar