Jenny Nyström akvarell

Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Kälkåkande barn, signerad Jenny Nyström, akvarell, 16x13 cm

Något blekt och gulnad

252374

2014-06-13