Taburett Bröderna Andersson

Taburett Bröderna Andersson
Taburett Bröderna Andersson
Taburett Bröderna Andersson
Taburett Bröderna Andersson
Taburett Bröderna Andersson
Taburett Bröderna Andersson
Taburett Bröderna Andersson
Taburett Bröderna Andersson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETT, 1960-tal, massiv teak, klädd i ljustbrunt läderimitation, skyltmärkt Bröderna Andersson, sitthöjd ca 38, 67x39 cm

Ytskador

252380

2014-06-13