Salvador Dali Venus à la tête de rose
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Venus à la tête de rose, signerad och numrerad Dali 325/350, brons, höjd inklusive sockel 43 cm.
Märkt C(opyright) Dali 1981
Metallsockel med elektrisk armatur för belysning
Descharnes 684
252388
2014-06-13