Leida Rives oljemålning

Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

7 000 SEK

RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives, datering a tergo 1956, olja på duk uppfodrad på pannå, 66x50 cm

252399

2014-06-13