Curt Burström litografi

Curt Burström litografi
Curt Burström litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BURSTRÖM, Curt (1920-1964): "Oval", signerad och daterad Burström -56, litografi, 23x16 cm

Gulnader

252404

2014-06-13