Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BURSTRÖM, Curt (1920-1964): "Oval", signerad och daterad Burström -56, litografi, 23x16 cm
Gulnader
252404
2014-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här