Leida Rives litografi

Leida Rives litografi
Leida Rives litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives 1956, 35/50, färglitografi, 37x29 cm

252406

2014-06-13