Leida Rives litografi
2014-06-13
252406
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives 1956, 35/50, färglitografi, 37x29 cm