Ilon Wikland akvarell

Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIKLAND, Ilon (född 1930): Barnet i badkaret, signerad Ilon, akvarell, 14x16 cm

252407

2014-06-13