P-E Böklin

P-E Böklin
P-E Böklin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖKLIN, Per Erik (1913-1999): Geometrisk komposition, signerad och daterad PE Böklin -49, 5/20, linoleumsnitt, bildmått 19x17 cm

252411

2014-06-13