Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, förgylld metall och brons, emaljerad urtavla, höjd ca 40 cm, nyckel och pendel finns

Klocklucka går ej att stänga

252413

2014-06-13