Kandelabrar 1800-tal
Vollendet
2014-06-13
252421
| Höchstes Gebot | 9 200 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
KANDELABAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 2 ljus vardera, brons och förgylld metall, stensockel, höjd ca 39 cm vardera