Satsbord 3 delar

Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr., 1900-tal, svartmålat, kinesiserande dekor av drakar, höjd 65, 61x36 cm

Skador, slitage, trä- och färgbortfall

252442

2014-06-15