Väggtelefon Stockholms Telefon

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGTELEFON, märkt Stockholms Telefon, omkring 1900, mahogny med delvis förnicklade detaljer, höjd ca 70 cm

Slitage, skador, skadad lur

252444

2014-06-15