Skyltdocka
2014-06-15
252457
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKYLTDOCKA, 1900-talets första hälft, massa på trästativ, höjd 136 cm
Slitage, skador