Pelarbord med alrotsskiva 1800-tal
2014-06-15
252458
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PELARBORD, 1800-tal, skiva i alrotsfaner, höjd 73, 89x87 cm
Omarbetat, smärre skador