Pelarbord med alrotsskiva 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, 1800-tal, skiva i alrotsfaner, höjd 73, 89x87 cm

Omarbetat, smärre skador

252458

2014-06-15