Fredrik Frisendahl oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

FRIESENDAHL, Fredrik (1891-1984): Ekor vid strand, signerad Fredrik Frisendahl, olja på pannå, ca 60x73 cm

252460

2014-06-13