Halsband korall lapis lazuli
Closed
2014-06-16
252462
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
HALSBAND, jade och silver, 1900-talets första hälft, Kina, HALSBAND, korall, silverlås, HALSBAND, lapis lazuli, längd 46-56 cm
Slitage