Halsband korall lapis lazuli

Halsband korall lapis lazuli
Halsband korall lapis lazuli
Halsband korall lapis lazuli
Halsband korall lapis lazuli
Halsband korall lapis lazuli
Halsband korall lapis lazuli

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HALSBAND, jade och silver, 1900-talets första hälft, Kina, HALSBAND, korall, silverlås, HALSBAND, lapis lazuli, längd 46-56 cm

Slitage

252462

2014-06-16