Erik Fagerström oljemålning

Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning
Erik Fagerström oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

5 000 SEK

FAGERSTRÖM, Erik (1843-1912): Soldater, signerad och daterad E Fagerström 1895, olja på duk, ca 115x86 cm

252469

2014-06-15