Figuriner i porslin

Figuriner i porslin
Figuriner i porslin
Figuriner i porslin
Figuriner i porslin
Figuriner i porslin
Figuriner i porslin
Figuriner i porslin
Figuriner i porslin
Figuriner i porslin
Figuriner i porslin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

FÖNSTERHUNDAR, 1 par, porslin, hundar, höjd 20 cm

Slitage, glasyrnagg på nos samt spricka i fot på den ena

252473

2014-06-15