Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MORTENSEN, Richard (1910-1994): Komposition, signerad och daterad Mortensen 55, numrerad 42/100, färgserigrafi, 41x31 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnader
252512
2014-06-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner