Richard Mortensen serigrafi

Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MORTENSEN, Richard (1910-1994): Komposition, signerad och daterad Mortensen 55, numrerad 42/100, färgserigrafi, 41x31 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnader

252512

2014-06-15