STOCKHOLM UNDER WASATIDEN

STOCKHOLM UNDER WASATIDEN
STOCKHOLM UNDER WASATIDEN
STOCKHOLM UNDER WASATIDEN
STOCKHOLM UNDER WASATIDEN

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLM UNDER WASATIDEN, 2 st, signerade i trycket Knut Lindholm 1925, grafiskt blad, ca 64,5x98 respektive 91x131 cm

Gulnader, skador

252523

2014-06-20