Nils Zetterberg oljemålning

Nils Zetterberg oljemålning
Nils Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZETTERBERG, Nils (1901-1986): "Blåsippor i Vit Kopp", monogramsignerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 32,5x36,5 cm

252532

2014-06-20