Gunnar Janser oljemålning

Gunnar Janser oljemålning
Gunnar Janser oljemålning
Gunnar Janser oljemålning
Gunnar Janser oljemålning
Gunnar Janser oljemålning
Gunnar Janser oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANSER, Gunnar (1919-89): "Gatan", monogramsignerad och daterad -50, olja på duk, 59x44 cm

Tryckmärken

252533

2014-06-15