Gunnar Janser oljemålning
2014-06-15
252533
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JANSER, Gunnar (1919-89): "Gatan", monogramsignerad och daterad -50, olja på duk, 59x44 cm
Tryckmärken